Tomek Florja

Nazywam się Tomek Florja i udowodnię Ci, że dzień bez Zumby jest dniem straconym!

W górach, nad morzem albo w domu? Od teraz możesz ćwiczyć, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Wystarczy, że odpalisz laptopa, sypialnię zamienisz w salę taneczną, a zastrzyk energii dostarczę ja. Wierz mi, po kilku tygodniach endorfinami podbijemy kosmos.
Jeszcze się wahasz?

Nie czekaj, mamy misję do

Dlaczego zajęcia online?

To proste. Wyobraź sobie, że nie pędzisz po pracy na zajęcia, a jedyne co robisz, to wracasz do domu, odpoczywasz i ćwiczysz wtedy, kiedy masz ochotę.

Co ważne, w każdej chwili możesz zatrzymać film instruktażowy i kontynuować trening jutro lub za dwa dni.

Jeśli jednak nie masz w sobie tyle sił i motywacji, by trenować samodzielnie, to nie masz czego się obawiać.

Moduł, który przygotowałem, jest dostosowany także dla osób, które chcą łączyć zajęcia stacjonarne z zajęciami online.

To wszystko zależy od Ciebie.

Oba scenariusze mają odzwierciedlenie w rzeczywistości, ale o swoich wrażeniach opowiedzą moje uczestniczki.

Alicja Doligalska Toruń

Zajęcia prowadzone przez Tomka, zarówno stacjonarnie, jak i online, to gwarancja świetnej zabawy i setek spalonych kalorii. W przypadku zajęć fitness wszystkie ćwiczenia są dokładnie zaprezentowane z naciskiem na prawidłową technikę ich wykonywania. Zajęcia online dodatkowo dają możliwość ćwiczenia w dogodnym czasie i miejscu. Wszystkie opcje są strzałem w 10, dlatego polecam je z całego serca!

Marta Wiśniewska Toruń

Zumba? Fitness? Tylko z Tomkiem!!! Instruktor pełen pasji i pozytywnej energii, przesympatyczny człowiek, kontaktowy, zawsze z uśmiechem na twarzy. Zajęcia bezstresowe, różnorodne, dla każdego i w każdym wieku, zarówno online jak i stacjonarne, no i ta muza… W pełni zaangażowany w swoją pracę, zaraża swoją energią! Pełen profesjonalizm!

Eunika Jedynak Toruń

Rewelacyjne zajęcia! Ćwiczę z Tomkiem już ponad 5 lat – Zumba i fitness dużo zmieniły w moim życiu. Przede wszystkim poprawiły zdrowie i wiem, że aby czerpać z życia na maksa, po prostu trzeba dbać o aktywność fizyczną. A dodatkowo energetyczna, zumbowa muzyka na zajęciach poprawia nastrój ZAWSZE :D. Widać, że Tomek kocha to, co robi – ma ogromne zasoby energii i uśmiechu. Najlepszy wybór dla wszystkich, którzy chcą trochę poćwiczyć, ale przede wszystkim dobrze się bawić!

Magdalena Cyrankowska Toruń

Nie mogę napisać, że od wielu lat „biorę udział” w zajęciach ZUMBA z Tomaszem... to niewłaściwe określenie jestem od nich po prostu uzależniona Tomasz zaraża wręcz optymizmem, dobrym nastrojem, zajęcia pozwalają oczyścić również duszę, poza solidną dawką sportu w tak przyjemnym wydaniu. Preferuję zajęcia „na żywo”, jednak dostępne są również zajęcia online, które są świetną alternatywną z wielu względów dla osób nie dysponujących czasem w godzinach regularnych treningów grupowych. Polecam!

Agata Warmbier Toruń

Rewelacyjne zajęcia! Mnóstwo tańca, cudownych rytmów, choreografii, uśmiechu i zabawy. Tomek zaraża swoją energią co sprawiło, że ćwiczenie z nim stało się moim uzależnieniem☺️! W czasie pandemii zajęcia on-line to świetne rozwiązanie. Bezpiecznie i zdrowo. Polecam Wam gorąco!

Basia Wiertel Toruń

Najlepszy sposób na odstresowanie, poprawę kondycji i podwyższenie poziomu endorfin to zajęcia zumba fitness z Tomkiem. Na każdych zajęciach zagwarantowane: wylanie morza potu i dobry humor na resztę dnia. Ale uwaga! Uzależnia. Zaczniesz zumbować z Tomkiem, nie opuścisz żadnych zajęć bez bardzo ważnego powodu. Mam tak od 7 lat 😁

Poznaj #FLORJATEAM - społeczność osób, które tak jak ja uwielbiają Zumbę!

Kliknij poniższy przycisk, by odtworzyć film.

Jak wyglądają zajęcia online?

Po założeniu konta i wykupieniu subskrypcji otrzymujesz pakiet 17 godzin zajęć, który zawiera 9 godzin treningów i 8 godzin ćwiczeń transmitowanych na żywo. 

Co więcej, masz możliwość dostępu do spotkań archiwalnych z poprzedniego miesiąca, a to nie wszystko.

Nie ćwiczysz samotnie! Możesz dołączyć do zamkniętej grupy na Facebooku, na której wszyscy się wspieramy i aktywnie bierzemy udział w live’ach. Nadal nie jesteś przekonany? Mam coś jeszcze.

Przygotowałem dla Ciebie najnowsze informacje ze świata sportu. Po zapisaniu się na newsletter uzyskasz 10 złotych rabatu na zakup karnetu.

FITcointy, brzmi intrygująco? Masz szansę zdobyć punkty w zamian za dodatkowe aktywności w postaci polecenia zajęć znajomemu, złożenia zamówienia w sklepie internetowym lub udziału w konkursach i promocjach w mediach społecznościowych.

O tym, że trenujesz z dowolnego miejsca na Ziemi i w każdej czasoprzestrzeni nie muszę wspominać.

Dlaczego warto zdecydować się na udział w moich zajęciach?

W sieci znajdziesz mnóstwo ofert dotyczących treningów online. Oto kilka powodów dla których powinieneś wybrać właśnie moje:

W zdrowym ciele, zdrowych duch

Zawsze dbam o atmosferę nie tylko na sali, ale również prowadząc live’a. Moje motto to pełen luz i zabawa!

Nie tylko zumba.

W mojej ofercie są także ćwiczenia rozciągające, cardio i aerobik. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Bez techniki ani rusz!

Wykonanie prawidłowo choreografii jest dla mnie najważniejsze, dlatego na początku i w trakcie zajęć wyjaśniam ze szczegółami, jak powinna wyglądać postawa ciała podczas treningu.

Wiek nie ma znaczenia

Sam zacząłem dbać o kondycję, mając 30 lat i rozumiem Twoje obawy, ale ze swojego doświadczenia wiem, że nigdy nie jest za późno.

Czas biegnie szybciej

i to dosłownie. Na zajęciach nie zauważysz, kiedy minie godzina, a z uśmiechem rozpoczniesz nowy dzień.

I wszystko gra

Warsztaty ze mną to muzyczna podróż po kuli ziemskiej. W końcu dla #florjateam nie ma ograniczeń.

Czy podejmiesz wyzwanie?

Jeśli zdecydowałeś się na mój kurs, to w tym momencie skaczę z radości! Za chwilę wylądujemy na nowej planecie, gdzie dobry nastrój i zumba rządzą. Rozpoczynamy odliczanie 3... 2… 1...

Zaufali mi najwięksi przedstawiciele branży sportowej.

Współpraca z firmami z całej Polski pozwoliła mi zdobyć cenne doświadczenie. Dotychczas miałem przyjemność między innymi z:

Najczęściej zadawane pytania

W tym miejscu znajdziesz większość odpowiedzi na nurtujące Cię kwestie.

Jak mogę uzyskać dostęp do zajęć?

Wystarczy, że założysz konto na mojej stronie, klikając przycisk w górnym, prawym rogu strony i kupisz w sklepie miesięczny dostęp do zajęć on-line. W e-mailu zwrotnym dostaniesz informację o zajęciach.

Na jakiej platformie odbywają się zajęcia online?

Zajęcia odbywają się na zamkniętej grupie na Facebook, do której link otrzymasz w e-mailu zwrotnym po zakupie zajęć online.

Czy dostęp do zajęć mogę wykupić w dowolnym momencie?

Do zajęć możesz dołączyć kiedy chcesz. Od momentu wykupienia dostępu masz 30 dni na korzystanie z zajęć on-line. 

Kiedy mogę wykorzystać swoje FITcoiny

FITcoiny możesz wykorzystać kiedy tylko będziesz ich potrzebować. Możesz poczekać, aż będzie ich tyle, że zapłacisz FITcoinami za cały produkt w sklepie lub wykorzystać mniejszą ilość, a resztę dopłacić szybkim przelewem dzięki przelewy24.

Shopping Cart