Tomek Florja

Niepowtarzalna forma treningu

Gorące rytmy, energetyzująca muzyka, pozytywna energia i emocjonalna euforia – aż trudno uwierzyć, że wystarczy godzina aerobiku, by poczuć się jak na latynoskim parkiecie. Sedno jednak w tym, że nie chodzi o zwykły aerobik, ale o zajęcia ZUMBA Fitness. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się innowacyjna metoda łącząca fitness z tańcami latynoskimi. Metoda, która zrewolucjonizowała rynek fitnessu i zamieniła zwykły trening w gorącą imprezę.

W kolumbijskim slangu Zumba oznacza „baw się i ruszaj”

Na format zajęć składają się szybkie i wolne ruchy wzmacniające i rzeźbiące sylwetkę w sposób charakterystyczny dla fitness, ale przede wszystkim zumba to świetna zabawa. Uczestnicy treningu często nawet nie zdają sobie sprawy z tego, jak intensywnie ćwiczą. 

Nieskomplikowane kroki taneczne, urozmaicone kombinacje ruchów i energiczna muzyka stwarzają atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywają nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca mieszanka rytmów latynoskich tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton,

Innowacyjność treningu

Wolne i szybkie ruchy wykonywane naprzemiennie sprzyjają utracie zbędnych kilogramów, natomiast elementy typowe dla aerobiku wysmuklają i rzeźbią sylwetkę. Co istotne, ćwiczenia angażują całe ciało ze szczególnym uwzględnieniem newralgicznych partii, czyli ud, pośladków oraz brzucha.

Najważniejsze jest jednak wrażenie, że „nie ćwicząc, ćwiczymy” – Zumba jest stylem życia, daje możliwość wyzwolenia energii i seksapilu. Pozwala uwolnić się od negatywnych emocji. To forma tańca dostępna dla wszystkich osób bez względu na ich umiejętności.

ZUMBA z mojej perspetywy

Wiele osób podchodzi do mnie po zajęciach i mówią: “To już koniec?” To idealnie opisuje te zajęcia. Mijają w mgnieniu oka pozostawiając tylko mokre ubranie.

Nie ukrywam, że prowadzenie zajęć jest dla mnie również niesamowitą przyjemnością. Uśmiech ludzi ćwiczących i fakt, że świetnie się bawią ćwicząc daje mi niepowtarzalną dawkę power’u.

Przetestuj Zumbę
na zajęciach online!

Zrób pierwszy krok ku lepszemu samopoczuciu!

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Pozostałe...

Lifestyle

Charytatywny Maraton dla Śpiochów

Maraton. Tym razem nie biegowy, a maraton ZUMBA Fitness. Trzy godziny charytatywnych zajęć fitness. Ćwiczymy, tańczymy i bawimy się wspierając toruńską Fundację “Światło”.

Hej, tutaj Tomek! Jestem instruktorem Zumby i Fitnessu. Zajęcia prowadzę online jak i stacjonarnie w Toruniu i okolicach. Sprawdź dostępną ofertę!
Shopping Cart