Tomek Florja

Treningi

ZUMBA Fitness

Gorące rytmy, energetyzująca muzyka, pozytywna energia i emocjonalna euforia – aż trudno uwierzyć, że wystarczy godzina aerobiku, by poczuć się jak na latynoskim parkiecie. Sedno jednak w tym, że nie chodzi o zwykły aerobik, ale o zajęcia ZUMBA Fitness. Pod tą tajemniczą nazwą kryje się innowacyjna metoda łącząca fitness z tańcami latynoskimi. Metoda, która zrewolucjonizowała rynek fitnessu i zamieniła zwykły trening w gorącą imprezę.

Functional Flow

Trening ten to rodzaj ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni. Nie zakłada jednak rozrostu masy. Trening funkcjonalny na tle innych ćwiczeń wyróżnia to, że powiela on ruchy, które wykonujemy podczas codziennych czynność. Flow oznacza, że sekwencje ruchów składają się w jednolitą i spójną całość. Zajęcia flow prowadzone są w niższym tempie niż tradycyjny trening funkcjonalny, co pozwala skupić się na dokładnym wykonaniu i dopracowaniu każdego ćwiczenia.

Płaski brzuch

Trening ten cieszy się dużą popularnością na świecie. To zestaw ćwiczeń, które pomagają rozbudować oraz wyrzeźbić dolne i górne partie mięśni brzucha. Trening wymaga sporego wysiłku, systematyczności, a także silnej woli, jednak szybko można zauważyć jego efekty. 

Stretching

Stretching to nic innego jak rozciąganie. To jednak nie tylko forma rozgrzewki przed treningiem, lecz także regularny trening. Na stretching składają się ćwiczenia rozciągające, rozluźniające, pilates i niektóre pozycje jogi. Regularny stretching pomaga rozluźnić mięśnie i pozbyć się uczucia zdrętwienia  w kończynach dolnych i górnych. Redukuje stres. Wspomoże też idealnie ćwiczenia na kręgosłup.

Shopping Cart