Tomek Florja

Jeden z najnowszych systemów fitness

Zajecia STRONG Nation są jednym z najnowszych trendów w świecie fitnessu. Trening stanowi połączenie wysokiej intensywności kardio z ćwiczeniami siłowymi przy wykorzystaniu własnego ciężaru ciała. Perfekcyjnie zsynchronizowana z ćwiczeniami muzyka odzwierciedla i podkreśla każdy ruch​​​​​​,​​​​​​ przez co niesamowicie motywuje do działania i większego zaangażowania.

Ćwiczysz całym sobą

Zajęcia łączą trening siłowy, plyometryczny, funkcjonalny i cardio, spalając kalorie i wzmacniając ciało. STRONG Nation do tworzenia treningu wykorzystuje inżynierię odwrotną, czyli najpierw tworzymy kompleksowy trening, a następnie dostosowujemy do niego muzykę, synchronizując każdy ruch z bitem, to podejście jest prawdziwą rewolucją w fitnessie.

Intensywny trening dla wymagających

STRONG Nation łączy fitness z elementami kickboxingu. Trening wymagający ale przynoszący niebywałe rezultaty. To nowatorskie podejście do wysiłku fizycznego. Dzięki STRONG Nation przekraczasz swoje granice, a Twoje wyrzeźbione ciało będzie tego przykładem. STRONG Nation polega na zsynchronizowaniu ruchu i muzyki – każdy bit odpowiada kolejnemu burpee, squatom czy wyskokom. 

Przetestuj Zumbę
na zajęciach online!

Zrób pierwszy krok ku lepszemu samopoczuciu!

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Pozostałe...

Lifestyle

Charytatywny Maraton dla Śpiochów

Maraton. Tym razem nie biegowy, a maraton ZUMBA Fitness. Trzy godziny charytatywnych zajęć fitness. Ćwiczymy, tańczymy i bawimy się wspierając toruńską Fundację “Światło”.

Hej, tutaj Tomek! Jestem instruktorem Zumby i Fitnessu. Zajęcia prowadzę online jak i stacjonarnie w Toruniu i okolicach. Sprawdź dostępną ofertę!
Shopping Cart