Tomek Florja

Połączenie umysłu i ciała

Trening ten to rodzaj ćwiczeń, których celem jest wszechstronne wzmocnienie mięśni. Nie zakłada jednak rozrostu masy. Trening funkcjonalny na tle innych ćwiczeń wyróżnia to, że powiela ruchy, które wykonujemy podczas codziennych czynność. 

Flow oznacza, że sekwencje ruchów składają się w jednolitą i spójną całość. Zajęcia flow prowadzone są w niższym tempie niż tradycyjny trening funkcjonalny, co pozwala skupić się na dokładnym wykonaniu i dopracowaniu każdego ćwiczenia.

Trening mentalny, czy to znaczy, ze nudny?

Na Functional Flow na pewno nie będziesz się nudził. Z prostych ćwiczeń, podczas zajęć, buduję choreografię, która na koniec treningu zamyka się w jednolitą całość. Poza poprawnym wykonywaniem ćwiczeń skupiamy się na oddychaniu i jednoczesnym zapamiętaniu sekwencji ćwiczeń, które regularnie powtarzamy.

Efekty Cię zaskoczą

Poza wzmocnieniem i treningiem funcjonalnym całego ciała w  functional flow duży nacisk kładziony jest na rozciągnięcie mięśni i pracy nad prawidłową postawą. To zdecydowanie zaprocentuje dobrymi nawykami w codziennych czynnościach 

Przetestuj Zumbę
na zajęciach online!

Zrób pierwszy krok ku lepszemu samopoczuciu!

Udostępnij ten post

Share on facebook
Share on linkedin
Share on twitter
Share on email

Pozostałe...

Lifestyle

Charytatywny Maraton dla Śpiochów

Maraton. Tym razem nie biegowy, a maraton ZUMBA Fitness. Trzy godziny charytatywnych zajęć fitness. Ćwiczymy, tańczymy i bawimy się wspierając toruńską Fundację “Światło”.

Hej, tutaj Tomek! Jestem instruktorem Zumby i Fitnessu. Zajęcia prowadzę online jak i stacjonarnie w Toruniu i okolicach. Sprawdź dostępną ofertę!
Shopping Cart